Informacja

03.02.2016 16:25

Witamy wszystkich, zwracamy się z prośbą aby w razie próby kontaktu z nami nie korzystać z formularza kontaktu z tej strony, tylko napisać wiadomość na stronie założonej specjalnie dla Mai na facebooku. Link do strony podawaliśmy we wcześniejszych informacjach    https://pl-pl.facebook.com/PomocDlaMaji. Formularz kontaktowy z tej strony nie działa,za niedogodności przepraszamy. Pozdrawiamy.

Zmiana strony

02.04.2014 16:05

Witamy wszystkich przepraszamy że nic nowego nie pisaliśmy ale to ze względu na zmianę strony na której są wpisywane nowe wiadomości o Mai.

Strona ta została założona na facebooku,strona ta nosi nazwę Pomoc dla Mai,wszystkich zainteresowanych stanem zdrowia naszej córeczki zapraszamy na stronę na facebooku.Jeszcze raz przepraszamy.

08.08.2013

08.08.2013 12:08

Witamy wszystkich,Majcia jest już po rezonansie,i co najważniejsze wynik jest bez zmian nic się nie zmieniło od poprzedniego badania :-))) nie ma żadnych zgrubień i rozrostów :-))) Pozostały jedynie w dalszym ciągu problemy z załatwianiem się.

 

Jeszcze raz chcieliśmy ogromnie podziękować za wszelką pomoc(nie tylko finansową ) za wsparcie i ciepłe słowa które sprawiały, że nie traciliśmy nadziei.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni bo dzięki WAM możemy cieszyć się tym, że Maja jest z nami,że możemy patrzeć jak rośnie,jak się cieszy z każdego dnia spędzonego z nami.Dziękujemy wszystkim.

Majcia przesyła ogromnego buziaka a my życzymy miłego dnia :-)

18.07.2013

18.07.2013 17:30

Witamy wszystkich dziś Majeczka miała robione Usg jamy brzusznej oraz części krzyżowej która była operowana.W usg nie wyszły żadne niepokojące zmiany , poznaliśmy również wyniki z markerów nowotworowych, które również są w normie. :-))))))  Teraz czekanie do rezonansu który jest zaplanowany na 7.08.2013.Pozdrawiamy wszystkich i gorące uściski od Majeczki :-))

07.06.2013

07.06.2013 12:45

W dniu wczorajszym Maja miała robione USG miejsca w którym były podejrzenia zmian guzowatych.USG nie wykazało żadnych zmian  które by świadczyły o przerzutach :-)) wykazało jednak tkankę tłuszczową która będzie monitorowana przez lekarzy czy nie ma cech rozrostowych i czy jest to groźne.Kolejne USG zaplanowano na 18.07.2013. Teraz pozostało nam czekanie na wyniki z markerów nowotworowych. Majcia wczoraj strasznie się nacierpiała przy pobieraniu krwi do badań,port przez który zawsze była pobierana krew odmówił posłuszeństwa(według pielęgniarki się zapchał, według nas nieprawidłowo została wprowadzona igła)ból był tak potworny aż w pewnym momencie Maja z bólu tak się zaniosła że pielęgniarka się wystraszyła, że Maja przestała oddychać :-(( gdy niedało sie pobrać krwi przez port Majcia musiała być kuta w jej drobniutką rączkę.Po ogromnym cierpieniu i stresie Maja szybko nam zasnęła :-((